امروز : ۲۷ مهر ۱۳۹۷
رابطه و راز خط های کف دست شما با عاشقی

رابطه و راز خط های کف دست شما با عاشقی

پرحاشیه :

کف بینی هم نوعی طالع بینی است که با استفاده از خط های کف دست میتوان از آینده و گذشته،سرنوشت و روحیات شخص آگاه شد. البته درست و یا غلط بودن این مسئله در این مطلب اورده نشده است.

البته این ادعا به هیچ عنوان ریشه علمی ندارد و بسیاری از پژوهشگران آن را عقیده ای خرافی می دانند. اما برای بسیاری از مردم آگاهی از آینده و سرنوشت بسیار جذاب است. از این رو به دفعات به سراغ یافتن رمز و راز خطوط دست و نشانه های آن می روند.

اگر جزو این افراد هستید، توصیه می کنیم دست های خود را در کنار هم قرار دهید و ببینید که خط عشقدست شما شبیه کدام یک از تصاویر زیر است. سپس با مطالعه توضیحات عکس می توانید تا حدی به رازهای عاشقانه ی وجود خود پی ببرید.

مطلب پیشنهادی :  آموزش فال قهوه با تصویر

 

خطوط هر دو دست در یک راستا قرار دارند

1

اشخاصی که خط عشق هر دست‌شان در یک راستا قرار دارد، در زمینه عواطف خود راسخ بوده و به روابط پایدار و طولانی مدت علاقه بیشتری نشان می دهند. آن ها کاملا منطقی هستند و از چرخش های ناگهانی در رابطه خوششان نمی آید.

همچنین باید گفت که آن ها انسان های حساس با شخصیت های آرام و نرم هستند و به خوبی می توانند عقاید دیگران را درک نمایند.

 

خط دست چپ پائین تر است

2

این افراد ترجیح می دانند شریک عاطفی شان از خود آن ها بزرگ تر و فهمیده تر باشد. آن ها در عشق موفق و احساساتی هستند و چندان پایبند ازقوانین اجتماعی نیستند. این اشخاص در بیشتر مواقع به حس ششم خود اعتماد می کنند که تقریبا همیشه هم درست است.

مطلب پیشنهادی :  فال اسفند ماه 1395

 

خط دست راست پائین تر است

3

این افراد عشق را چندان جدی نمی گیرند و به همین خاطر خیلی هم دنبال رابطه های جدی نیستند. اما وقتی فردی را برای زندگی یا عشق ورزی پیدا کنند، بدون شک یا از خودشان کوچک تر است یا فرهنگ و ملیت جداگانه ای دارد.

این اشخاص بسیار معتمد به نفس هستند و بیشتر با چشمان خود عاشق می شوند. همچنین باید گفت کاملا مستقل و هدفمند هستند و می توانند به آسانی بر مشکلات غلبه کنند.

یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۸:۳۹
بازدید : 440
گزارش اخطا
دیدگاه ها

دیدگاه خود را ارسال کنید